Počet položek: 0 0 Kč

Gravírování do dřeva - fotky, texty, obrázky, loga, cokoli .... .

Co je laserové gravírování do dřeva.

Laserové gravírování do dřeva přináší mnoho výhod, které ho činí populární technikou pro vytváření krásných a precizních dřevěných výrobků. Zde je pět klíčových výhod této techniky:

 1. Preciznost, gravírování detailů

   Laserové gravírování do dřeva umožňuje vytvářet velmi jemné detaily a složité vzory, které jsou obtížné dosáhnout jinými metodami.

  Laserový paprsek je tenký, což znamená, že můžete vytvářet ostré linky, filigrány a komplexní designy s vysokou přesností.

 2. Rychlost a Efektivita

  Gravírování laserem je rychlý proces. Může dokončit složité gravírování nebo označování dřeva během několika vteřin. Tato rychlost je zvláště užitečná při hromadném zpracování dřevěných výrobků.

 3. Personalizace - gravírujeme: loga, texty, fotky, obrázky

   Laserové gravírování umožňuje snadnou personalizaci dřevěných výrobků. To zahrnuje přidání jména, data nebo osobního poselství na dřevěné dárky, šperky nebo výrobky. Personalizace dodává výrobkům jedinečný charakter.

 4. Opakovatelnost

   Laserové gravírování je konzistentní a opakovatelné. Každý výrobek, který je gravírován stejným návrhem, bude mít identický výsledek, což je zásadní pro průmyslovou výrobu.

 5. Široká škála materiálů

   Laserové gravírování lze použít na různé druhy dřeva, včetně tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky a dýhy.

  To znamená, že můžete pracovat s různými texturami a barvami dřeva, což umožňuje vytvářet rozmanité a esteticky působivé výrobky.

 6. Bezkontaktní proces

   Laserové gravírování je bezkontaktní metoda, což znamená, že gravírovací zařízení nepřichází do přímého kontaktu s povrchem dřeva. To minimalizuje opotřebení zařízení a zabraňuje poškození výrobku, což vede k nižším nákladům na údržbu.

 7. Ekologie

  Laserové gravírování produkuje minimální množství odpadu a nepotřebuje žádné chemikálie nebo rozpouštědla, což ho činí ekologicky šetrnou volbou.

Laserové gravírování do dřeva je technika, která spojuje moderní technologii s tradičním řemeslným zpracováním dřeva.

Je vhodná pro širokou škálu aplikací, od průmyslové výroby po umělecké a personalizační projekty. Jeho preciznost, rychlost a možnosti personalizace dělají z laserového gravírování atraktivní a efektivní volbu.

 
 
 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace